Hakkımızda

Değerli Ziyaretçilerimiz,                                                                               

 

Öncelikle sitemizi ziyaret edip, ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ederiz. Hayatınızda sahip olduğunuz en heyecanlı, en mutlu ve en özel gününüzün her anını en güzel karelere sığdırmak amacı ile çıktığımız yolda sizlere kendimizden bahsetmek isterim.

Çok uzun süre yiyecek-içecek sektöründe çalıştım. 2003 yılında edindiğim video kamera ve fotoğraf makinesi ile başlayan serüvenimizde pek çok sektör firmasında, ek iş olarak fotoğraf  ve video kamera çekimleri yaptım, 2010 yılından sonra daha da profesyonel bir ekip oluşturmaya başlayarak düğün, nişan, kına, sünnet, çocuk, bebek, doğum, organizasyon, toplantı gibi etkinliklerde  tecrübeli bay-bayan elemanlarımız, kaliteli ve sektörel ekipmanlarımızla hizmetlerimizi sürdürdük.

2017 yılı başlarında emekli oldum ve 15 yıllık sektör tecrübelerimi sizlerle paylaşıp, sizlere bir şeyler verebilmek amacı ile   ” Dinçer Fotoğraf ve Video”  adı altında kurumsallaşarak kendi büromu kurdum ve şimdilerde ise ekibimizle beraber buradan hizmet vermeye devam ediyoruz.

Fotoğraf ve Video Çekimi alanındaki en güvendiğimiz yönümüz; bilgi ve deneyimimizdir. Özel gününüzün tüm coşkusunu kendi enerjimizle birleştirerek, bilgi ve deneyimlerimiz ışığında hak ettiğiniz gibi en güzel anlarınızı yakalamaya talibiz. Özel gününüze ait  görüntü ve fotoğraflarınızı ölümsüzleştirmek için sizleri bekliyoruz.

 

Saygılarımızla,

  

DİNÇER FOTOĞRAF & VİDEO

Birol DİNÇER